RETROELEKTRO - stylová elektrokola na míru

https://retroelektro.eu/

Tento odkaz na stránky RETROELEKTRO přivádí zájemce na partnerskou firmu v projektu Kola pro Afriku,

která zájemci "ušije kolo  - RETRO/ELEKTRO na míru".

Retroelektro si můžete nechat sestavit na míru nebo si vybrat některé z už hotových kol.

RETROELEKTRO je zakázkový výrobce elektrokol v retro stylu.

Vybírám si osvědčená stará kola, která do posledního šroubku zrekonstruuji a vybavím elektromotorem.

Každý kus je originál ručně vyrobený ve Zlíně podle vašeho přání a představ.

Jak to začalo

Chtěl jsem jezdit rychle, stylově a zadarmo a tak jsem vymyslel Retroelektro. Vypůjčil jsem si všechno, co mám rád na starých strojích a citlivě to zkombinoval s výhodami moderního elektromotoru. Výsledkem je vymazlený "veterán" do nepohody, kterému se nemusíte bát dát pořádně do těla.

V čem je Retroelektro unikátní?

1) Jsem první český zakázkový výrobce elektrokol v retrostylu. Za cenu sériově vyráběného elektrokola z Číny získáte jedinečné ručně vyráběné české elektrokolo na míru.

2) Bytelný ocelový rám, osvědčené komponenty a doplňky z pravé kůže Vás při správné péči přežijí. Baterie si vyrábím sám z kvalitních Li-ion článků samsung.

3) Každé mé elektrokolo je originál, který vyrábím na míru podle vašeho přání a představ. Zkrátka si vymyslíte kolo, které budete mít rádi. :)

4) Elektrokolo je ten nejdokonalejší dopravní prostředek do města. Ve městě rychlejší než auto, zaparkujete třeba doma v obýváku, neřešíte semafory ani dopravní zácpy. Navíc nepotřebujete helmu ani řidičský průkaz.

5) Spolupracuji s projektem Kola pro Afriku. Vykupuji od nich kola nevhodná pro africké podmínky a tím jim pomáhám financovat dopravu ostatních kol na místo určení. Zakoupením Retroelektro proto přispíváte na dobrou věc.

RETROELEKTRO  https://retroelektro.eu/

Petr Mikulka

Jarolímkovo náměstí 120, Zlín-Malenovice 763 02
tel.: +420 777 039 320
e-mail: info@retroelektro.eu


FACEBOOK | INSTAGRAM

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení